Atlantis złota lampa sufitowa 25cm z wbudowanym modułem LED Argon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niewielki plafon sufitowy o średnicy 25 cm i wysokości 7cm, wykonany ze stali wykończony w kolorze mosiądz połysk. Atlantis ma wbudowany panel LED przesłonięty białą mleczną szybą pleksi, emitujący ciepłe białe światło.
Atlantis łączy w sobie tradycyjny prosty kształt plafonu z eleganckim kolorem złota.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 25 cm; wysokość 7 cm |
| materiał wykonania: | stal mosiadzowana, pleksi |
| moc źródła światła | LED 21W |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++, A+, A |
| Kraj producenta | Polska |