LORENA szklana lampa stołowa z abażurem Argon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LORENA to seria eleganckich szklanych lamp stołowych, idealnych do pomieszczeń w stylu glamour, nowojorskim czy nowoczesnym. Podstawa lamy to szklana bańka osadzona na chromowanej podstawie. Stylowy abażur w kształcie walca wykonano z białej tkaniny ozdobionej srebrnym paskiem.
Wysokość lampy LORENA to 60 cm, a średnica abażura 30 cm. Oprawa jest zaprojektowana na żarówkę E27 na dużym gwincie.
Lampy LORENA są dostępne w trzech wariantach kolorystycznych:
- 365 - podstawa z czarnego szkła;
- 366 - podstawa z transparentnego bezbarwnego szkła - w tej wersji dodatkową ozdobą jest widoczna chromowana rurka wewnątrz lampy, która służy do przeprowadzenia przewodu;
- 365 - podstawa z czarnego szkła.
W uwagach do zamówienia proszę opisać wybrany kolor lampy.
Dane techniczne
| wysokość | 60 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 15W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło, metal, tkanina |
| wymiary klosza | średnica 30 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | PPH ARGON Z. Tomzik, 42-261 Starcza, ul. Szkolna 258 |