Monsun lampa wisząca listwa sufitowa i cztery szklane klosze Britop Lighting
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Monsun to lampa, która sprawdzi się w pomieszczeniach o różnej stylistyce i przeznaczeniu, np. w skandynawskiej kuchni, salonie w stylu japandi, czy przedpokoju zaaranżowanego w boho. Ułatwia to konstrukcja lampy, która pozwala na własną aranżację. Lampa wisząca Monsun ma ma szerokość 100 cm i wysokość nawet 130 cm. Kosze o średnicy 15 cm są wykonane z ozdobnego 'bąbelkowego' szkła w szarym kolorze.
Lampy Monsun są produkowane z elementami drewna sosnowego w dwóch odcieniach: naturalnym bejcowanym i szarym bejcowanym. Proszę zaznaczyć w uwagach do zamówienia, który wariant Państwo wybierają.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 100 cm; wysokość 130 cm |
| kabel | czarny, tworzywo sztuczne |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 4 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | drewno sosnowe, szkło dymione |
| wymiary klosza | średnica 15 cm; wysokość 18 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa ochrony | II |
| Kraj producenta | Polska |