Renoir złoty kinkiet LED z ruchomym ramieniem Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Renoir to uniwersalny kinkiet do oświetlenia obrazu lub nad lustro. Oprawę lampy wykonano ze stali wykończonej w kolorze satynowego złota, zaś klosz z akrylu. Renoir ma ruchome ramię, co umożliwia ustawienie kierunku świecenia.
Lampa jest wyposażona w źródło światła LED o mocy 8W dające białe światło o neutralnej barwie 4000K. Szerokość lampy to 46 cm.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 46 cm; wysokość 11,5cm; głębokość 21 cm |
| materiał wykonania: | stal, akryl |
| moc źródła światła | 8W |
| barwa światła: | neutralna 4000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| waga | 0,5 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++, A+, A |
| Kraj producenta | Polska |