Verre szklana lampa stołowa z podwójnym abażurem Maytoni
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Urocza lampa Verre (po francusku: szklo) to idealne oświetlenie, a także ozdoba eleganckiego salonu lub sypialni.
Korpus lampy został wykonany ze szkła dmuchanego i zamocowany na okrągłej podstawie z odlewanego akrylu. Metalowe elementy, takie jak oprawka żarówki i rurka prowadząca przewód są metalowe, wykończone w kolorze mosiądzu. Podwójny klosz wykonano z organzy i grubego lnu.
Lampy VERRE sprowadzamy dla Państwa bezpośrednio z magazynu firmy Maytoni, nie mamy możliwości ich zwrotu, dlatego prosimy o przemyślane zakupy.
Lampa VERRE jest dostępna do wyczerpania zapasów - prosimy o sprawdzenie dostępności przed zakupem.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 30 cm; wysokość 53 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło, metal, akryl, abażur |
| wymiary klosza | średnica 30/23 cm; wysokość 19 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Niemcy |