wyszukiwanie
Producent
Cena
  • od
    do

świecąca kostka brukowa

LedBruk jest niekwestionowanym liderem w projektowaniu i produkcji zewnętrznego oświetlenia LED. Ofertę firmy stanowią wyłącznie sprawdzone już rozwiązania. Wyroby LedBruk są funkcjonalne, estetyczne i trwałe. Flagowym produktem firmy jest Świecąca Kostka Brukowa oparte na technologii multikolorowej LED RGB+W. Najważniejsze zalety świecącej kostki brukowej to:
- odporność na nacisk 8 000 kg, czyli mogą być stosowane na powierzchniach, po których poruszają się samochody,
- bezpieczna i łatwa instalacja,
- kostkę utrzymuje się w czystości tak samo jak kostkę betonową lub granitową, np można ją czyścić myjką ciśnieniową,
- dostępne różne barwy światła,
- 48-miesięczna gwarancja dedykowana.

Świecąca Kostka Brukowa to doskonała propozycja oświetleniowa i dekoracyjna zarówno dla inwestorów prywatnych jak i firm, a także społeczności i administracji lokalnych. Kostka Brukowa LED może służyć jako wyznaczenie podjazdów i parkingów, ścieżek ogrodowych, chodników, placów zabaw, przestrzeni handlowych.

Czy prąd nas nie złapie na mokrym podjeździe?
NIE ma takiej możliwości!!! Kostka Led zasilana jest prądem stałym o napięciu 12V, a zasilacz LED musi zostać umieszczony w zadaszonym pomieszczeniu, np. w garażu. Ponadto oprawy mają szczelność IP65, czyli mogą pracować w mokrym środowisku. Świecąca Kostka jest tak samo odporna, jak kostka brukowa, więc można ją umieścić na podjazdach i parkingach samochodowych.

Firma LedBruk ma w swojej ofercie szereg innych, innowacyjnych, opartych na technologii LED,. produktów oświetleniowych. Na Państwa życzenie możemy przygotować ofertę na produkty z całego asortymentu firmy. 

 LEDbruk prezentacja

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl