ALLURE szklane kinkiety dekoracyjne LED MAXlight
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet ALLURE 1L to dekoracyjna lampa LED, która swoim kształtem przypomina rozświetlony kwiat. Okrągły klosz o średnicy 28 cm jest wykonany z ryflowanego szkła w kolorze złoto bursztynowym lub bezbarwnego. Środek każdego okręgu stanowi koło z metalu w kolorze matowego złota.
Lampa ALLURE ma wbudowany zasilacz, emituje białe ciepłe światło 3000K o mocy 5 W i strumieniu 190 lm.
W uwagach do zamówienia proszę podać, czy wybrali Państwo kinkiet ALLURE z bezbarwnego szkła czy w kolorze złoto bursztynowym.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 28 cm; głębokość 11 cm |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| moc źródła światła | 1 x 5 W LED |
| strumień świetlny | 190 lm |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 3 lata |