ALLURE szklany kinkiet LED 5 złotych dekoracyjnych okręgów MAXlight
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet ALLURE wabi swoim wyglądem, łączy w sobie nowoczesność i tradycję. Pięć okrągłych tafli z dekoracyjnego szkła, podświetlonych LEDowymi źródłami światła daje wrażenie magicznego świecącego bukietu. Koła o dwóch różnych średnicach: 12 i 24 cm, są wykonane z bezbarwnego lub miodowego szkła. Odśrodkowy wzór szkła sprawia, że okręgi wyglądają jak kwiaty. Środek każdego kwiatu stanowią metalowe krążki w kolorze matowego złota.
Długość całej oprawy to 55 cm, a w najszerszym miejscu odstaje ona od ściany 15 cm. Lampa ALLURE daje sporo, bo 850 lm światła o białej ciepłej barwie 3000K.
Kolekcja ALLURE to kilka wariantów kinkietów. Każdy z nich będzie ozdobą pomieszczenia, ale łącząc je w kompozycję można uzyskać niepowtarzalny efekt dekoracyjny.
Dane techniczne
| wymiary | 55 x 30 cm; głębokość 15 cm |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| moc źródła światła | 5 x 5W LED |
| strumień świetlny | 850 lm |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| wymiary klosza | średnica 12 i 24 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 3 lata |