AMICI designerki kinkiet ze złotą siedzącą postacią Step into Design
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
AMICI to niewielki designerski kinkiet, szerokość oprawy to 31 cm, a wysokość 17 cm. Kinkiet ma kształt półki-ławki w kolorze czarnym lub złotym, na której posadzono złotą postać wykonaną z mosiądzu.
Kinkiet AMICI został wyposażony w źródło LED o mocy 5 w emitujące białe ciepłe światło 300 K o strumieniu 400 lumenów. Z racji materiału, z którego została wykonana, lampa waży 1,5 kg. Jest jednak dobrze zabezpieczona na podróż w styropianowym wykrojniku. Produkt wymaga złożenia.
AMICI po włosku oznacza przyjaciół. Ta lampa będzie nie tylko oświetleniem i dekoracją, ale może stać się przyjacielem w codziennym czytaniu w sypialni przed zaśnięciem.
Wybrany wariant kolorystyczny prosimy wpisać w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 31 cm; wysokość 17 cm |
| materiał wykonania: | metal |
| moc źródła światła | 5 W |
| strumień świetlny | 400 lm |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| waga | 1,5 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| gwarancja | 2 lata |