AQUA IP44 czarny kinkiet LED CCT do łazienki Light Prestige
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet AQUA został zaprojektowany z myślą o pomieszczeniach wilgotnych, takich, jak łazienka czy toaleta, klasa odporności IP44 oznacza, że lampa jest odporna na bryzgi wody. Geometryczny minimalistyczny kształt oraz elegancki czarny kolor kinkietu sprawiają, że lampa najlepiej sprawdzi się we wnętrzach modernistycznych i nowoczesnych.
Lampa AQUA jest wyposażona w źródło LED CCT, co oznacza, że w trakcie montażu można ustawić barwę światła: ciepłą 3000K, neutralną 4000K lub zimną 6000K. Kinkiet jest produkowany w trzech rozmiarach:
- szerokość 42 cm, 12W, 1500 lm;
- szerokość 66,5 cm, 20W, 2104 lm;
- szerokość 92 cm, 24W, 2586 lm.
Korpus Kinkiety AQUA został wykonany ze stali lakierowanej, a blenda przykrywająca źródło światła z akrylu.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 42 cm; 66,5 cm lub 92 cm |
| materiał wykonania: | stal lakierowana, akryl |
| rodzaj źródła światła | LED zintegrowany |
| moc źródła światła | 12W / 20W / 24W |
| strumień świetlny | 1500lm / 2104lm / 2586lm |
| barwa światła: | CCT 3000, 4000, 6000K (regulowana) |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 44 |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |
| gwarancja | 5 lat |
| - | CCT - możliwość ustawienia barwy światła |