ARCOS lampa podłogowa z dużym kloszem 1 GX53 Emibig
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ARCOS to lampa, która łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Ta lampa podłogowa pomimo swojej wysokości jest stabilna, sprawia to metalowa podstawa o średnicy 29 cm. Najpiękniejszym i najokazalszym elementem lampy ARCOS jest jednak jej klosz w kształcie półsfery o średnicy 44 cm. Wewnątrz klosza umieszczono gniazdo na żarówkę LED typu GX53 o mocy nawet 12 wat.
Lampy ARCOS są produkowane w trzech kolorach:
- żółto pomarańczowym,
- czarnym,
- białym.
Taka kolorystyka pozwala na zastosowanie opraw ARCOS w pomieszczeniach o różnych funkcjach i w różnych stylach.
Producent, polska marka EMIBIG, projektuje i produkuje swoje lampy w całości w Polsce i daje na nie 2 lata gwarancji.
Dane techniczne
| szerokość | 60 cm |
| wysokość | 150 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | GX53, LED 1 x 12W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal lakierowana proszkowo |
| wymiary klosza | średnica 44 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | EMIBIG S.C., ul. Sępowa 10, 42-200 Częstochowa |