ARMA lampa ogrodowa stojąca LED IP65 SU-MA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa zewnętrzna ARMA ma bardzo prostą, ażurową sylwetkę ramy ze źródłem światła skierowanym w dół. Lampa jest wyposażona w zintegrowane źródło LED o mocy 9W, emitujące białe neutralne światło 4000 K. Klosz wykonany jest z poliwęglanu, zaś korpus lampy to aluminiowy odlew w kolorze ciemnego popielu/antracytu RAL7016 .
Prezentowana oprawa należy do rodziny oświetlenia zewnętrznego ARMA, na którą składa się podobna lampa stojąca ARMA SOLAR oraz kinkiet ścienny zaprojektowany w tej samej stylistyce. Dostępność i cena pozostałych lamp serii Arma na zapytanie.
Dane techniczne
| wymiary | 23 x 8,6 cm; wysokość 50 cm |
| materiał wykonania: | aluminium, poliwęglan |
| rodzaj źródła światła | LED wbudowany |
| moc źródła światła | 9 W |
| strumień świetlny | 360 lm |
| barwa światła: | biała neutralna 4000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 65 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 3 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | FH-P SU-MA Marek Sułkowski, 31-231 Kraków, ul. Siewna 30 |