ARTDECO designerska lampa wisząca 35 cm 3xE14 Step into Design
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa ARTDECO to propozycja do eleganckich wnętrz w stylu modern classic, art deco, midcentury czy eklektycznych.
Oprawa jest średniej wielkości, ma średnicę 35 cm, a więc w większych pomieszczeniach warto powiesić dwie lampy na nieco różnej wysokości. Ułatwia to wyjątkowo długi dwumetrowy kabel, który łatwo skrócić przy montażu opraw.
Lampy wiszące ARTDECO są wykonane ze stali lakierowanej, szkła opalowego i metalu wykończonego w kolorze szczotkowanego złota. Jak wszystkie lampy wiszące możne je włączać i wyłączać przyciskiem ściennym. Ale gdy powiesimy lampę nad stołem, możemy łatwo zaświecić i zgasić światło prze pociągnięcie łańcuszka zwisajacego z otworu w kloszu.
Designerskie lampy ARTDECO są oferowane w kolorze białym i złotym.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 35 cm; wysokość maksymalna 233 cm |
| kabel | czarny w oplocie tekstylnym 200 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 3 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| waga netto | 3,6 kg |
| waga brutto | 5 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | K&K Design sp. z o.o., Rezedowa 21, 04-232 Warszawa |