ATOM czarny kinkiet hotelowy LED do czytania MAXlight
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ATOM to uniwersalny kinkiet z dwoma źródłami światła LED. Górna szklana biała kula emituje światło o mocy 10 W i może służyć jako tzw. oświetlenie ogólne czyli oświetlające pomieszczenie. Czarna metalowa dolna kulka zawiera kierunkowe źródło światła, które znakomicie nada się do czytania. Tak więc kinkiet ATOM doskonale sprawdzi się w sypialni w pobliżu łóżka lub w salonie lub gabinecie przy fotelu.
Każde źródło światła można włączać osobno. Dodatkowo kinkiet posiada możliwość ściemniania.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 8 cm; wysokość 28 cm |
| rodzaj źródła światła | 2 x LED |
| moc źródła światła | 2 x 5 W |
| strumień świetlny | 767 lm |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | G |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |
| gwarancja | 3 lata |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | Maxlight. ul. Majdzika 16, 32-050 Skawina |