AVOLA GOLD żyrandol złoty białe kule różne wielkości Sigma
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żyrandole AVOLA GOLD to idealne oświetlenie do eleganckich pomieszczeń zarówno klasycznych, jak stylowy salon czy nowoczesnych, jak jadalnia glamour.
Lampy wiszące AVOLA mają wysokość 120 cm, można je skrócić w czasie montażu opraw. Stelaż jest wykonany ze stali mosiądzowanej, a następnie szczotkowanej. Klosze kule o średnicy 10 cm wykonano z białego szkła. Lampy są dostosowane do żarówek LED typu G9.
Żyrandole AVOLA GOLD z bi9alymi kloszami są produkowana w trzech wariantach:
- SL/40795 z pięcioma kloszami, szerokość oprawy 54 cm;
- SL/40796 z siedmioma kloszami, szerokość oprawy 74 cm;
- SL/40797 z dziewięcioma kloszami, szerokość oprawy 91 cm;
Oprawy są sprzedawane bez źródeł światła.
Marka Sigma ma w swej ofercie również lampy wiszące AVOLA w kolorze czarnym.
Dane techniczne
| długość | 54 lub 74 lub 91 cm |
| szerokość | 24 cm |
| wysokość | wysokość maksymalna 120 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9 max 12W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal mosiądzowana szczotkowana |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | SIGMA Dariusz Rodak, 42-200 Częstochowa, ul. Szparagowa 34/40 |