Albio 2+1 czarna lampa sufitowa z reflektorami i kulą Kaja
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Albio to oryginalna nowoczesna lampa sufitowa. Lampa jest zaprojektowana na trzy źródła światła, dwie żarówki GU10 w nastawnych tubach i żarówkę E14 na małym gwincie w białym matowym kloszu. Można ją włączać przełącznikiem świecznikowym 2+1.
Lampa Albio ma 68 cm długości i 17 cm wysokości. Jest wykonana ze stali lakierowanej proszkowo w kolorze czarny mat. Kulisty szklany klosz w kolorze białym matowym ma 14 cm średnicy.
Dane techniczne
| wymiary | długość 68 cm; wysokość 17 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 2 x GU10 = 1 x E14 |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| wymiary klosza | średnica 14 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |