Amulet żyrandol LED wielokrotnie nagradzany Maytoni
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy Amulet przypominają naszyjnik wykonany ze szklanych kulek nawleczonych na sznurek.
To właśnie na taśmę LED są nawleczone wszystkie korale, w przypadku mniejszej lampy jest ich 21, a w przypadku większej aż 27. Kule mają średnicę 9 cm i w każdej znajduje się dyfuzor - rurka z akrylu rozpraszająca światło.
Seria Amulet, nienieckiej marki Maytoni, została nagrodzona wieloma nagrodami za design, między innymi: European Produkt Design Award, Muse Design Awards czy German Design Award w 2021 roku.
Żyrandole Amulet mają odpowiednio średnicę 73 i 84 cm, wysokość można wyregulować w trakcie montażu od 59 do 130 cm.
Lampy Marki Maytoni sprowadzamy dla Państwa bezpośrednio od Producenta, nie mamy możliwości ich zwrotu, dlatego prosimy o przemyślane zakupy.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 73 lub 88 cm; wysokość 59 do 150 cm |
| materiał wykonania: | metal, szkło, akryl |
| moc źródła światła | 26 lub 30 W |
| strumień świetlny | 800 lub 850 lm |
| barwa światła: | 4000 K neutralna |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| waga | 2,7 lub 5,0 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Niemcy |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |