Aqua kinkiet 25cm z białą szklaną kulką Sigma
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Aqua to nowoczesna asymetryczna oprawa wykonana z lakierowanej stali. Średnica metalowej obręczy to 25 cm, a cała lampa odstaje od ściany na 30 cm. Gniazdo na źródło światła jest umieszczone pod białym kloszem, kulką o średnicy 12 cm. Aqua jest zaprojektowana na żarówkę LED na trzonku G9 o maksymalnej mocy 12 watów.
Dzięki swojej prostej, oszczędnej formie, kinkiety Aqua sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak i klasycznych czy stylizowanych. Stosowane pojedynczo lub w parach mogą stać się doskonałym oświetleniem sypialni, przedpokoju, otwartej klatki schodowej czy salonu.
Producent, polska marka Sigma, ma w swojej ofercie kinkiety Aqua w trzech kolorach: czarnym, białym i złotym.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 25 cm; głębokość 30 cm; wysokość 13 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 1 x G9 max 12W Led |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal lakierowana, szkło |
| wymiary klosza | średnica 12 cm |
| waga | 1,04 kg |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | SIGMA Dariusz Rodak, 42-200 Częstochowa, ul. Szparagowa 34/40 |