Arena 35 czarny okrągły plafon sufitowy 2xE27 Sollux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Arena to uniwersalny plafon, który może się sprawdzić w oświetleniu pomieszczeń o różnej stylistyce, od minmalistyczno loftowej do glamour.
Abażur lampy jest wykonany z nieprzeźroczystego tworzywa, a biała blenda umieszczona od spodu abażura, osłania żarówki i ładnie rozprasza światło.
Producent, wielkopolska firma Sollux Lighting, oferuje plafony Arena w kilku wielkościach: 25, 35, 45 i 55 cm oraz trzech kolorach: czarny, szary, biały - ceny i dostępność na zamówienie.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 35 cm; wysokość 11 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 2 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | tworzywo sztuczne |
| waga | 1,1 kg |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |