Aston Cork plafon sufitowy 50 cm w różnych kolorach 3xE27 Emibig
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafon Aston Cork to dobre rozwiązanie do niezbyt wysokich pomieszczeń, ma tylko 20 cm wysokości i aż trzy żarówki. Dzięki temu może oświetlić spore pomieszczenie mieszkalne. Z kolei matowa blenda z tworzywa sztucznego ładnie rozprasza światło i zapobiega zjawisku olśnienia.
Rodzina lamp Aston jest produkowana z czterema rodzajami abażurów:
- Cork
- Black/Gold
- White/Gold
- Rattan
Wszystkie plafony mają średnicę 50 cm i wysokość 20 cm. Są zaprojektowane na 3 żarówki na dużym gwincie E27, jest możliwość podłączenia lampy do podwójnego przełącznika, lub do ściemniacza ściennego, przy zastosowaniu odpowiednich żarówek.
Wybrany kolor abażura proszę opisać w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 50 cm; wysokość 20 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 3 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, abażur, tworzywo |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | do ściemniacza ściennego z odpowiednią żarówką |
| Kraj producenta | Polska |
| Możliwość podziału na dwa włączniki | TAK |