Atkin kinkiet półeczka z ładowarką USB Lucide
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Atkin to nowoczesne, trwałe, wielofunkcyjne urządzenie, dzięki któremu można uzyskać więcej niż tylko oświetlenie. Lampkę ścienną wykonano z wysokiej jakości stali, można ją łatwo przymocować do ściany, a dzięki wbudowanemu przełącznikowi nie wymaka klawisza (przełącznika) ściennego. Źródło światła jest subtelnie ukryte, a jednocześnie uderzająco wyraźne. Ciepłe, białe światło pasuje do każdego pomieszczenia.
Dzięki praktycznemu designowi lampę Atkin można wykorzystać także jako półeczkę na telefon lub inne akcesoria, a dzięki portowi USB można ładować telefon nawet w nocy. Lampę obsługuje się za pomocą włącznika, który jest subtelnie ukryty w krawędzi oprawy.
Lampki nocne Atkin są dostępne w dwóch kolorach: białym i czarnym. Wybrany kolor proszę opisać w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 25 cm; głębokość 14 cm; wysokość 11,5 cm |
| materiał wykonania: | metal |
| rodzaj źródła światła | 1 x LED |
| moc źródła światła | 6 W |
| strumień świetlny | 350 lm |
| barwa światła: | 2700 K biała ciepła |
| CRI | 80 |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| trwałość LED | 15 000 h |
| waga | 1,8 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | NIE |
| Klasa energetyczna | G |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Belgia |
| gwarancja | 3 lat |