Avant-Garde złoty kinkiet z białą kulką 18 cm Maytoni
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uroda kinkietów Avant-garde tkwi w ich prostocie i jednocześnie czerpaniu z tradycji. Szklana kula z białego matowego szkła to element klasyczny, kuliste białe klosze towarzyszą nam już od dziesięcioleci. Podstawę lampy stanowi wygięty arkusz blachy, forma prosta i współczesna.
Kinkiet Avant-Garde ma 30 cm szerokości i odstaje od ściany na 21,5 cm, szklany klosz ma średnicę 18 cm. Lampa jest zaprojektoana na żarówkę na trzonku G9 i mocy 25 W.
Niemiecka marka Maytoni ma w ofercie kinkiety Avant-Garde w trzech kolorach:
- złoty/mosiądz
- czarny mat
- chrom.
Jeżeli chcieliby Państwo zamówić kinkiet w innym kolorze niż złoty, proszę opisać to w uwagach do zamówienia.
Oprawy Marki Maytoni sprowadzamy dla Państwa bezpośrednio z magazynu Producenta, nie mamy możliwości ich zwrotu, dlatego prosimy o przemyślane zakupy.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 18 cm; głębokość 21,5 cm; wysokość 30 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 1x G9, 25 W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| wymiary klosza | średnica 18 cm |
| waga | 1,05 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Niemcy |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |