Azura nowoczesny żyrandol z 6 szklanymi kulami E14 Emibig
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Azura to nowoczesny żyrandol, którego wysokość można regulować od 40 do 110 cm. Średnica oprawy to około 75 cm. Stelaż lampy jest wykonany z metalu wykończonego w kolorze czarnego matu. Sześć szklanych kloszy może być w kolorze białym opalowym lub grafitowym. Kupując lampę, należy się zaopatrzyć w sześć żarówek na małym gwincie E14, najlepszym wyborem będą żarówki LED
W uwagach do zamówienia proszę wpisać wybrany wariant: z kloszami białymi czy grafitowymi.
Producent, polska marka Emibig, ma w swojej ofercie także lampy Azura z 7 kloszami, cena i dostępność na zamówienie.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 75 cm; wysokość maksymalna 110 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 6 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| wymiary klosza | średnica 14 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |