BALLI-1 DĄB lampa wisząca z naturalnego drewna 1 x E27 Hellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
BALLI-1 DĄB to niewielka lampa wisząca w kształcie kuli o średnicy 14 cm. Klosz lampy i podsufitka zostały wykonane z naturalnej dębiny. Wewnątrz drewnianej kuli znajduje się gniazdo na żarówkę LED GU10 o maksymalnej mocy 10 watów.
Lampy BALLI DĄB są wyposażone w przewód tekstylny, który pozwala na dostosowanie wysokości oprawy do potrzeb użytkownika, maksymalna długość zwisu to 130 cm. Dostępne są lampy z przewodem białym lub czarnym:
- BALLI-1 DĄB - przewód tekstylny czarny - 8550144;
- BALLI-1 DĄB - przewód tekstylny biały - 8550145.
Oprawy BALLI można stosować pojedynczo, ale świetnie będą prezentować w grupie lub w rzędzie po 2, 3 lub 4 sztuki.
W uwagach proszę wpisać wybrany kolor kabla: czarny lub biały.
Dane techniczne
| średnica | 14 cm |
| wysokość | wysokość maksymalna 130 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | GU10, 1 x LED 10 W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | drewno, tworzywo sztuczne |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | HELLUX-HAIN Sp. J. Kuniów 17B 46-200 Kluczbork |