BALLI-1 KULE lampy wiszące 14 cm z drewna 1 x GU10 Hellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
BALLI-1 KULA to niewielka lampa wisząca w kształcie kuli o średnicy 14 cm. Klosz lampy i podsufitka zostały wykonane z naturalnego drewna i polakierowane w kolorze. Wewnątrz drewnianej kuli znajduje się gniazdo na żarówkę LED GU10 o maksymalnej mocy 10 watów.
Lampy BALLI KULE są wyposażone w przewód tekstylny, który pozwala na dostosowanie wysokości oprawy do potrzeb użytkownika, maksymalna długość zwisu to 130 cm. Dostępne są lampy z przewodem białym lub czarnym:
- BALLI-1 - kula biała, przewód tekstylny biały - 8540155;
- BALLI-1 - kula szara, przewód tekstylny biały - 8540112;
- BALLI-1 - kula czarna, przewód tekstylny czarny - 8540119;
Oprawy BALLI można stosować pojedynczo, ale świetnie będą prezentować w grupie lub w rzędzie po 2, 3 lub 4 sztuki.
W uwagach proszę wpisać wybrany kolor oprawy.
Dane techniczne
| średnica | 14 cm |
| wysokość | wysokość maksymalna 130 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | GU10, 1 x LED 10 W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | drewno |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | HELLUX-HAIN Sp. J. Kuniów 17B 46-200 Kluczbork |