BOTTLE lampa wisząca w kształcie butelki 1xE27 Reality
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Bottle ma średnicę 8,5 cm i maksymalną długość 120 cm. Jest zaprojektowana na jedną żarówkę LED na dużym gwincie E27. Lampy Bottle są dostępne w dwóch kolorach: smoky-dymny i amber-bursztynowy.
Butelki z barwionego szkła, przez które prześwieca żarówka, przypominając nieco świeczkę to wyjątkowo klimatyczne oświetlenie. Można je stosować pojedynczo i po kilka, w rzędzie lub w grupach, można też łączyć lampy dwa kolory opraw.
Rodzina lamp Bottle zawiera także potrójne lampy wiszące oraz pojedyncze lampki stojące.
Wybrany kolor lampy, proszę opisać w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 8,5 cm; wysokość 120 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło, metal |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Klasa ochrony | II |