BREMA tuba natynkowa ruchoma LED CCT Light Prestige
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
BREMA to natynkowa tuba sufitowa o niewielkich rozmiarach, lampa ma średnicę zaledwie 7 cm i wysokość 10 cm. Tuba BREMA to dobra propozycja w miejsca, gdzie należy precyzyjnie skierować promień światła, a więc w taolecie, garderobie, sypialni czy przedpokoju. Można też użyć jej do oświetlenie obrazu z sufitu, zamiast ze ściany, tak jak robi się to za pomocą kinkietu obrazowego.
Lampa BREMA jest wyposażona w źródło światła LED CCT, które umożliwia ustawienie światła o barwie 3000K, 4000K lub 6000K. Przełącznik znajduje się w podsufitce oprawy i należy go ustawić w czasie montażu.
BREMA jest dostępna w dwóch kolorach: białym i czarnym. Wybrany kolor proszę opisać w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 7 cm; wysokość 10 cm |
| materiał wykonania: | metal, tworzywo |
| moc źródła światła | 10 W |
| strumień świetlny | 873 lm |
| barwa światła: | CCT 3000K/4000K/6000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | F |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 5 lat |