Bacoli kinkiet z własnym przewodem i uchwytem do powieszenia na ścianie Light Prestige
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bacoli to uwolniony kinkiet. Lampa posada własny przewód z wtyczką i przełącznikiem oraz uchwyt/hak, na którym można go zawiesić. Bacoli może też stać na komodzie, szafce nocnej, stole. To bardzo uniwersalny przedmiot, który sprawdzi się w różnych pomieszczeniach.
Lampa jest nieduża, metalowy ażurowy klosz ma średnicę 18 cm, a wysokość całej oprawy wraz ze skórzanym uchwytem to 22 cm. Jest dostosowana do żarówki na trzonku G9 o mocy 40W. Kulisty klosz jest wykonany z białego szkła.
Dane techniczne
| wymiary | 18 x 18 cm; wysokość 22 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 1xG9 max. 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło, skóra |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |