Baletnica różowa lampa wisząca do pokoju dziecięcego z figurkami baletnic 1xE27 Milagro
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Urocza lampa wisząca do pokoju dziecięcego, chociaż może także sprawdzić się w sypialni, albo nawet w cukierni. Lampa ma różowy abażur w kształcie walca, ozdobiony kryształkami i laserowo wyciętymi białymi figurkami baletnicy. Kryształki i figurki są tak zamocowane, że nawet przy delikatnym ruchu powietrza leciutko drgają i odbijają światło.
Średnica abażuru to 37 cm, a wysokość lampy to 90 cm, w trakcie montażu można ją skrócić nawet do 50 cm. Lampa jest dostosowana do żarówki LED lub energooszczędnej na dużym gwincie E27.
Figurki baletnic i kryształki wymagają samodzielnego zawieszenia.
UWAGA, dostępne ostanie sztuki, proszę zapytać przed zakupem o dostępność.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 37 cm; wysokość 50-90 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | tkanina, metal, kryształki |
| waga | 1,5 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |