Baron biała lampa stołowa drewniana 47cm abażur tkanina 1xE27 Kandela
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytworna lampa stołowa Baron, na białej drewnianej podstawie, z białym abażurem i do tego elementy z chromowanej stali. Baron ma wysokość 47 cm, abażur ma średnicę 20 cm i wysokość 17,5 cm. Lampa jest dostosowana do żarówki E27 o mocy 60 watów, zachęcamy do stosowania źródeł światła LED. Lampa ma przełącznik na przewodzie transparentnym pcv, na życzenie klienta, można zamówić przewód w kolorze białym lub czarnym.
Lampa Baron LN-1 Kandela jest rekomendowana jako lampka nocna, ale sprawdzi się jako lampa dekoracyjna na komodzie w salonie lub holu. Szczególnie ciekawe będzie zastosowanie we wnętrzach różnych lamp z rodziny Baron, np. podłogowej i nocnej, lub nocnych i wiszącej.
Lampy szczecińskiej marki Kandela poza dopracowanym wzornictwem, wyróżnia dokładność i staranność wykonania. Dlatego są one często wybierane jako wyposażenie hoteli i biur.
Lampa jest wykonywana na zamówienie, stąd stosunkowo długi termin oczekiwania. Często jednak producent Kandela ma przygotowane poszczególne elementy i termin realizacji można znacznie skrócić.
Dane techniczne
| wymiary | wysokość 47 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x maks. 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | drewno, metal |
| wymiary klosza | śred. 20 cm; wys. 17,5 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |