Bella 60 lampa wisząca z plisowanym abażurem 3 x E27 Sollux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bella to lampa wisząca z dużym abażurem o średnicy aż 60 cm i wysokości 38 cm. Abażur jest wykonany z plisowanej tkaniny i prezentuje się wyjątkowo okazale i elegancko. Długość całej lampy to 138 cm, można ją skrócić przy montażu oprawy. Pod abażurem lampy Bella jest miejsce na trzy żarówki na dużym gwincie E27, a więc lampa dobrze oświetli spory pokój.
Żyrandol Bella jest dostępny z abażurem w kolorze białym lub czarnym, dzięki czemu łatwo dobrać odpowiednią wersję do swojego mieszkania. Biała lampa dodatkowo rozświetli wnętrze, a czarna doda mu charakteru.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 60 cm; wysokość maksymalna 138 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 3 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | tkanina, stal |
| wymiary klosza | średnica 60 cm; wysokość 38 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 5 lat |