Bentoo-led oprawa sufitowa 1xGU10 Lucide
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa sufitowa - reflektor Bentoo-led w kształcie walca wykonany z aluminium ma wysokość 11 centymetrów i średnicę 8 centymetrów. Niewielki, szary reflektor, to dyskretne oświetlenie przedpokoju lub korytarza. Eleganckie białe aluminium pasuje także do nowoczesnej kuchni. W zestawie źródło światła GU10 LED.
Cechy lampy:
Punktowe źródło światła. Kąt wiązki 40 °.
Żarówka: 1 GU10 x 5 W, Lumen 1 x 320 Lm, ciepłe białe światło (3000K) - w zestawie.
Łatwe podłączenie do ściemniacza (bez).
Wykonany z wysokiej jakości aluminium.
Zużycie energii: 1x5W / 230V / A + (w cenie) - Możliwość przyciemniania.
Wymiary: średnica 8 cm,wysokość 11 cm.
EAN 5411212091710.
Dane techniczne
| wymiary | śr. 8 cm; wys. 11cm |
| materiał wykonania: | aluminium |
| moc źródła światła | GU10; 4,5W |
| barwa światła: | ciepła biała 3000K |
| źródło LED | w komplecie |
| trwałość LED | 20 000h |
| waga | 0,4 kg |
| stopień ochrony | IP20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK |