Blum 3 abażury na listwie lampa wisząca E27 Sollux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Blum to ciekawa lampa wisząca z geometrycznymi abażurami przypominającymi zaokrąglone trapezy. Oprawa łączy w sobie tradycyjną konstrukcję trójpłomiennej lampy z przysufitową listwą i nowoczesną tkaninowych formę kloszy. Będzie więc odpowiednia zarówno do wnętrz nowoczesnych czy skandynawskich, jak i tradycyjnych.
Blum ma wysokość 128 cm, którą można zmniejszyć w trakcie montażu. Biała stalowa podsufitka ma długość 60 cm i szerokość 5 cm. lampa jest zaprojektowana na żarówki LED na dużym gwincie E27.
Abażury oprawy Blum są wyprodukowane z tkaniny, są dostępne w kolorze białym lub czarnym. Wybrany kolor proszę opisać w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 82 cm; długość podsufitki 60 cm; wysokość 60 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E27, 3x max 15W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | tkanina, stal |
| wymiary klosza | 28 x 28 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |