Blum sufitowa lampa wisząca z czarnym abażurem 42cm i wykończeniem chrom 3xE27 Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Blum to nowoczesna, funkcjonalna lampa wisząca z czarnym abażurem i eleganckim chromowanym zawiesiem. Abażur jest wykonany z jednobarwnej tkaniny, wzmocnionej od wewnątrz PCV, od dołu jest osłonięty maskownicą z tworzywa sztucznego.
Lampa jest zaprojektowana na trzy żarówki na dużym gwincie E27 o mocy 60W. Abażur ma średnicę 40 cm, a cala lampa ma możliwość dostosowania wysokości od ~30 do 110 cm.
Blum nie jest lampą bardzo dużą, ale dzięki trzem żarówkom daje dużo światła. To dobre oświetlenie do salonu, albo sypialni. Producent oferuje lampy Blum nie tylko z czarnym abażurem, ale także w kolorze srebrnoszarym i białym - dostępność na zapytanie.
Lampa dostępna do wyczerpania zapasów, prosimy sprawdzić dostępność przed zakupem.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 40 cm; max wysokość 110 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 3 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, tworzywo, abażur |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |