Boogy niewielki kinkiet elewacyjny IP44 góra-dół 1xGU10 Lucide
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Boogy to niewielkie eleganckie oświetlenie elewacji. Jest wykonany z aluminium, dostępny do wyboru w kolorze czarnym lub rdzawobrązowym, co pozwala dobrać oświetlenie do wielu stylów wykończenia. Jest przystosowany do żarówki GU10 o mocy 35 W. Kinkiet rozprasza światło góra-dól. Ma szczelną konstrukcję - stopień ochrony IP 44. Wymiary kinkietu: szerokość 6,8cm, głębokość 9,3; wysokość 15cm.
Obecnie dostępny tylko w kolorze czarnym.
Dane techniczne
| wymiary | szer. 6,8cm; gł. 9,3; wys. 15cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | GU10, 1 x 35W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | aluminium |
| stopień ochrony | IP 44 |
| Kraj producenta | Belgia |
| gwarancja | 2 lata |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | Delighting Polska sp. z o.o. sp.k., ul.Szczawnicka 94, 60-471 Poznań |