Brad kinkiet LED góra-dół z naturalnego drewna i metalu 13,5W Trio Lighting
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brad 223790130 to prosty kinkiet z naturalnego drewna z elementami z metalu w kolorze szaro srebrnym. Lampa ma długość 37 cm, szerokość 11 cm i wysokość też 11 cm.
Kinkiet jest wyposażony w zintegrowane źródło światła SMD LED o mocy 13,5W dające światło 1800lm o ciepłej białej barwie 3000K. Światło oprawy jest rozsyłane w górę i w dół.
Jasność oprawy można regulować 3-stopniowo za pomocą przełącznika ściennego ze ściemniaczem.
Dane techniczne
| wymiary | 37 x 11 cm; wysokość 11 cm |
| materiał wykonania: | drewno, metal |
| rodzaj źródła światła | LED SMD |
| moc źródła światła | 13,5W |
| strumień świetlny | 1800lm |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| źródło LED | zintegrowane |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| trwałość LED | 30 000h, 15000x ON/OFF |
| waga | 1 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK |
| Klasa ochrony | II |