Brina druciana lampa wisząca z białym kloszem 1xG9 Sollux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca BRINA to nowoczesne oświetlenie, które wyróżnia lekkość konstrukcji i elegancki design. Biała szklana kula jest ujęta przez delikatne pręty tworząc wspólnie klosz. Lampa jest produkowana w dwóch wersjach kolorystycznych: z białym lub czarnym metalem
Szklany klosz ma średnicę 12 cm i mieści gniazdo na żarówkę LED na trzonku G9. Długość zwisu całej lampy to 115 cm. Lampę można skrócić przy montażu.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 12 cm; długość 115 cm |
| kabel | w kolorze lampy |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9, max 8W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal lakierowana, szkło |
| waga netto | 0,66 kg |
| waga brutto | 1,16 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 3 lata |