Bukano ceramiczna biała lampa wisząca zwis 1xE27 Sollux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ciekawa w formie lampa wisząca z kloszem z białej ceramiki. Matowa biel klosza sprawia, że Bukano Sollux wygląda elegancko i pasuje do pomieszczeń o różnym charakterze. Lampa wpisze się doskonale we wnętrza w stylu minimalistycznym, nowoczesnym, a nawet japandi.
Średnica klosza lampy to 25 cm, a długość całej oprawy to 126 cm, można ją skrócić w trakcie montażu. Lampa Bukno jest zaprojektowana na żarówki na dużym gwincie E27, producent zaleca stosowanie żarówek LED o mocy 15W.
Dane techniczne
| wymiary | długość zwisu 126 cm |
| średnica | 25 cm |
| wysokość | 26 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, max 15W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | ceramika |
| wymiary klosza | śred. cm; wys. cm |
| wymiary oprawy | szer. cm; wys. cm |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 5 lat |