CONCRETE LINE LED lampa wisząca betonowa oświetlenie biurowe LoftLight
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Concrete Line Led LoftLight - ręcznie wylewana z betonu lampa wisząca LED. Klosze i podsufitki indywidualnie wykończane pokazują swoją ostateczną kolorystkę po 30 dniowym okresie leżakowania.
Każda lampa jest unikatowym egzemplarzem pod względem faktury i koloru materiału!
Lampę wiszącą Concrete Line Led można zamówić w trzech długościach: 106, 162 i 197 cm, długość podsufitki to 40 cm, a standardowa wysokość podwieszenia to 120 cm.
Maksymalny czas realizacji do czterech tygodni. Koszt przesyłki kurierem (w zależności od adresu dostawy) 90-200zł, lampa wysyłana jest na palecie, aby nie uległa uszkodzeniu.
Dane techniczne
| wymiary | dł.106cm; szer. 4cm; wys. 7,5cm; dł. zwisu max. 120cm |
| materiał wykonania: | beton/metal |
| moc źródła światła | 15 W |
| strumień świetlny | 1140 lm |
| barwa światła: | 3000K lub 4200K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| trwałość LED | 20 000h |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK |
| Klasa energetyczna | F |
| Kraj producenta | Polska |