CONE czarna lub złota lampa wisząca regulowana wysokość Step into Design
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CONE to lampa wisząca wykonana z metalu w kolorze czarnym lub złotym. Skonstruowana jest z dwóch prostych rurek, pionowej i poziomej. Na poziomej rozmieszczonych jest 10 stożków zawierających źródła światła LED ukrytych pod akrylowymi klosikami. Lampa w sumie ma moc 33 w i daje spory strumień światła 2640 lm.
Lampa CONE ma wysokość 200 cm, ale pionową rurkę można skrócić nawet do 10 cm. Daje to możliwość wykorzystania oprawy w pomieszczeniach zarówno wysokich jak i standardowych.
Oprawy CONE są dostępne w kolorze czarnym i złotym. w uwagach do zamówienia proszę wpisać wybrany kolor wykończenia.
Dane techniczne
| szerokość | 130 cm |
| wysokość | regulowana 10-200 cm |
| materiał wykonania: | metal, akryl |
| moc źródła światła | 33 W |
| strumień świetlny | 2640 lm |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| waga | 6,5 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| gwarancja | 2 lata |