COSMO metalowa lampa wisząca wykończenie z drewna 1xE27 Lamkur
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy wiszące COSMO przypadną do gustu miłośnikom bardziej tradycyjnych, jak i nowoczesnych pomieszczeń. Sprawia to bardzo umiejętne połączenie metalu i drewna. Lampy powieszone pojedynczo, w rzędzie lub w grupie będą stanowić wyjątkowe oświetlenie kuchni, salonu lub jadalni.
Klosze COSMO mają średnicę 30 cm i wysokość 13cm, wewnątrz znajduje się oprawka na żarówkę E 27 na dużym gwincie. Elementy drewniane wykonano z naturalnego drewna bukowego. Producent, polska marka LAMKUR, proponuje lampy COSMO w trzech wersjach kolorystycznych:
- LM-1.M/1 czarna/orange;
- LM-1.M/1 biała/orange;
- LM-1.M/1 czarna/biała.
Wybrany wariant, proszę opisać w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, drewno bukowe |
| wymiary klosza | średnica 30 cm; wysokość 13 cm |
| wymiary oprawy | długośćlampy 102 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | LAMKUR, 43-378 RYBARZOWICE, UL. BESKIDZKA 834 |