Camiri przestawna lampa solarna LED do domu i ogrodu IP44 Reality
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Camiri to lampa solarna wyposażona w moduł LED, czujnik zmierzchowy oraz dodatkowo w przełącznik umożliwiający ręczne wyłączenie lampy. Camiri może być lampą ogrodową, którą można mocno i bezpiecznie zakotwiczyć w ziemi za pomocą wkręcanego grotu, może stać lub wisieć na tarasie lub balkonie, ale może także być piękną ozdobą wnętrza.
Delikatny promień światła emitowany przez moduł LED o mocy 0,02 watów sprawia, że roślinny motyw metalowej obudowy nada otaczającym lampę płaszczyznom magiczny nastrój.
Lampy ogrodowe Camiri są dostępne w antycznych wykończeniach miedzi lub srebra, swój wybór proszę opisać w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 13 cm; wysokość 39 cm |
| materiał wykonania: | metal |
| rodzaj źródła światła | LED SMD |
| moc źródła światła | 2,02 W |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| waga | ~0,5 kg |
| stopień ochrony | IP 44 |
| Klasa ochrony | III |
| Kraj producenta | Niemcy |