Ceres LED okrągły plafon łazienkowy wodoszczelny IP44 Lucide
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafon łazienkowy Ceres Lucide wykonany z aluminium z kloszem z tworzywa sztucznego, wyposażony w zintegrowane źródło światła LED o mocy 30 W, strumieniu świetlnym 2481 lm i ciepłej białej barwie światła 3000K.
Okrągły plafon ma 21,5 cm średnicy i 5 cm wysokości, jest dostosowany do podłączenia do ściemniacza. Jest dostępny w dwóch kolorach: białym i czarnym.
Plafon Ceres jest wodoszczelny IP44 i nadaje się do zastosowania w łazience, zarówno domowej, jak i hotelowej.
Dane techniczne
| wymiary | śr. 21,5 cm; wys. 5 cm |
| materiał wykonania: | aluminium/tworzywo sztuczne |
| moc źródła światła | 30W |
| strumień świetlny | 2481 lm |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| źródło LED | zintegrowane |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| trwałość LED | 30 000h |
| waga | 0,9 kg |
| stopień ochrony | IP44 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK |