Cordel złota lampa wisząca klosz kula G9 Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złota lampa wisząca CORDEL z jednym kloszem jest dostępna w dwóch wersjach:
- z białą kulą
- 31-44099 z przezroczystą bursztynową kulą.
Wybrany kolor klosza proszę opisać w uwagach do zamówienia.
CORDEL ma ładne proporcje i proste geometryczne kształty. Długość oprawy to 120 cm, można ją skrócić w trakcie montażu. Jest przystosowana do żarówki na trzonku G9 o mocy 28W. Te niewielkie żarówki o płaskim kształcie są dostępne w sklepach elektrycznych, marketach budowlanych i większości supermarketów. Lampa jest wykonana z metalu wykończonego w kolorze mosiądzu, kuliste szklane klosze mają średnicę 15 cm.
Lampa wisząca CORDEL znajdzie zastosowanie w różnych pomieszczeniach. Będzie odpowiednia przy lustrze w holu lub toalecie, w sypialni nad stolikiem nocnymi, a także w salonie lub gabinecie.
Lampy CORDEL są również produkowane ze stelażem czarnym i chrom - dostępność i cena na zapytanie.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 18 cm; wysokość maksymalna 120 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9 LED, 1 x 28 W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| wymiary klosza | śred. 15 cm |
| waga | 0,7 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | CANDELLUX Lighting sp. z o.o., 05-200 Wołomin, ul. 1 Maja 132 |