Cullo betonowy plafon w kształcie walca średnica 14cm 1xGU10 polski producent Sollux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuba sufitowa wykonana z jasno szarego betonu o średnicy 14 cm i wysokości 11 cm. Lampa jest dostosowana do żarówek na trzonku GU10, zachęcamy do stosowania żarówek LED, które zużywają niewielką ilość prądu i pozwalają na zainstalowanie źródła światła z wybraną barwą ciepłą, neutralną lub zimną.
Cullo to oprawa dla osób ceniących prostotę i loftowe klimaty. Wpisuje się też w ciągle modny nurt szarości we wnętrzach.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 14 cm; wysokość 11 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | GU10, 1 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | beton |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |