DARLING stylowy kinkiet z walcowym abażurem Step into Design
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DARLING to przykład kinkietu, który pasuje prawie do każdego wnętrza. Wersja ze złotym stelażem sprawdzi się w pomieszczeniach klasycznych, glamour, midcentury. Kinkiet z czarnym błyszczącym stelażem to wyposażenie do wnętrz nowoczesnych, nowojorskich, modern classic.
Kinkiet DARLING ma 53 cm wysokości, średnica koła mocującego to 12 cm. Biały tkaninowy abażur ma średnicę 10 cm i wysokość 17 cm. Lampa odstaje od ściany na 14 cm, jest zaprojektowana na żarówkę E14.
Lampy DARLING są oferowane w dwóch wariantach kolorystycznych:
- czarny perłowy połysk,
- złoty półmat.
W obu wariantach abażur jest wykonany z delikatnej białej tkaniny, która przyjemnie rozprasza światło.
W uwagach do zamówienia proszę wpisać wybrany kolor.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 12 cm; wysokość 53 cm; głębokość 14 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 1 x 40 W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, tkanina |
| wymiary klosza | średnica 10 cm; wysokość 17 cm |
| waga netto | 2 kg |
| waga brutto | 2,5 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| gwarancja | 2 lata |