DISCO LED szklana lampa wisząca 23 cm Step into Design
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca DISCO LED, o pięknym nowoczesnym kształcie, jest wykonana z bezbarwnego krystalicznego szkła i metalu wykończonego w kolorze jasnego złota. W płaskiej misie klosza o średnicy 23 cm umieszczono złoty dysk z ledowym źródłem światła. Lampa jest zawieszona na czarnej lince mocowanej z złotej podsufitce o średnicy 10 cm. Cała oprawa ma długość 173 cm, jeżeli to za dużo do Państwa wnętrza, można ją skrócić w trakcie montażu.
DISCO LED świeci ciepłym białym światłem 3000K o mocy 7W. Bezbarwny szklany klosz pozwala na dobre równomierne oświetlenie pomieszczenia. Lampa sprawdzi się w sypialni, jadalni czy salonie.
Oprawa jest zapakowana w styropianowy wykrojnik, który zapewnia bezpieczeństwo w czasie transportu, i wymaga złożenia.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 23 cm; wysokość 173 cm |
| kabel | czarny PVC |
| materiał wykonania: | szkło, metal |
| moc źródła światła | 7 W |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| waga netto | 1,7 kg |
| waga brutto | 2,0 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | F |
| Kraj producenta | Polska |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | K&K Design sp. z o.o., Rezedowa 21, 04-232 Warszawa |