DROP złoty kinkiet klosz kula 16 cm 1xG9 Step into Design
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DROP po angielsku znaczy KROPLA. I taki właśnie kształt ma prezentowany kinkiet, do złotej rozety przymocowany jest złoty element w kształcie kropli, a w nim biała kula. Ten oryginalny stelaż jest wykonany z metalu i wykończony w kolorze szczotkowanego mosiądzu. Biały klosz o średnicy 16 cm jest wykonany z mlecznego szkła, które przyjemnie rozprasza światło.
Lampa DROP ma wysokość 45 cm, szerokość 22 cm, a odstaje od ściany na 20 cm, jest zaprojektowana na żarówkę LED na trzonku G9.
Kinkiet DROP to uniwersalne oświetlenie pasujące do wielu wnętrz, doskonale sprawdzi się w przedpokoju, salonie czy sypialni, a także w przestrzeniach reprezentacyjnych i komercyjnych.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 22 cm; wysokość 45 cm; głębokość 20 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 1 x G9 LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| wymiary klosza | średnica 16 cm |
| waga | 1 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| gwarancja | 2 lata |