ELAINE lampa wisząca z ratanu w stylu boho 1xE27 Reality
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ELAINE to lampy z kloszami wyplatanymi ręcznie z naturalnego ratanu z pasków w dwóch kolorach: jasno beżowym i brązowym. Ażurowa konstrukcja klosza sprawia, że światło żarówki przeświecające przez oczka plecionki, tworzy na ścinach i suficie urocze wzory.
Lampy ELAINE są wytwarzane w z kloszami w trzech wielkościach: 20, 30 i 35 cm. Całkowita długość oprawy to 120 cm. Wewnątrz klosza znajduje się gniazdo na żarówkę E27, maksymalna dopuszczalna moc 40W.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość cm; wysokość cm |
| średnica | 20, 30 lub 35 cm |
| długość | długość maksymalna zwisu 130 cm |
| wysokość | klosz: 17, 30 lub 35 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | rattan, metal |
| stopień ochrony | IP 20 |