ELIT nowoczesna lampa wisząca 3 metalowe klosze Emibig
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ELIT to lampa wisząca minimalistyczna i elegancka jednocześnie. Została zaprojektowana na żarówki GX53. To stosunkowo nowy produkt na rynku - źródło LED o średnicy 7,5 cm, dostępne w sklepach elektrycznych i marketach budowlanych. Zastosowanie takich żarówek sprawia, że klosze wyglądają jakby były zamknięte od dołu.
Lampa wisząca ELIT ma długość 100cm i można ją skrócić w trakcie montażu. Jest produkowana w dwóch wersjach kolorystycznych: złotej i czarnej. W obu wariantach metalowy talerz podsufitki i przewody są w kolorze czarnym.
Dane techniczne
| wymiary | wysokość maksymalna 100 cm |
| kabel | czarny w oplocie tekstylnym |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | GX53, LED 1 x 10W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | aluminium |
| wymiary klosza | średnica 12 cm |
| wymiary oprawy | średnica podsufitki 20 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |